6 אטרקציות שוות ביותר בחופשה חיפאית

חיפה היא לא רק כחול של ים, ירוק של הר והסטוריה מרתקת. יש בה הכל מהכל לכל המשפחה – ולכם רק נשאר לבחור!

מוזיאוני חיפה

מחפשים תרבות? חיפה שופעת במוזיאונים שאין כמותם בכל הארץ. מוזיאון טיקוטין מוקדש כולו לתרבות ואמנות יפן, ומוזיאון הימי הלאומי הוא יחיד במינו. בנוסף יש מגוון רב של מוזיאוני אמנות והיסטוריה, כשהגדול והמרשים בהם הוא מוזיאון חיפה לאמנות.

מדעטק

יש לכם מדען או מדענית צעירים במשפחה? מדעטק - המוזיאון הלאומי למדע, טכנולוגיה וחלל הוא ממש בישבילכם! הוא שוכן בבנין הטכניון ההיסטורי ומציע פעילויות ותערוכות מתחלפות בתחומו. המוזיאון מתאים במיוחד לילדים, אבל כל בני המשפחה ימצאו בו עניין.

<< להזמנת חופשה בחיפה וקבלת כרטיס הפינוקים >>

באולינג

בא לכם בילוי קבוצתי אקטיבי? באולינג חיפה בחוצות המפרץ מציע עשרים מסלולי באולינג מודרניים, שני אולמות אירועים, בר-מסעדה ואפילו משחקייה לילדים – בקיצור, כל מה שתצטרכו לבילוי שונה ומהנה עם חברים או משפחה!

<< להזמנת חופשה בחיפה וקבלת כרטיס הפינוקים >>

קרטינג

תמיד חלמתם להיות נהגי פורמולה אחת אבל הלכתם ללמוד מקצוע רציני? קארטינג הוא ההזדמנות שלכם לגעת בחלום או סתם לעקוף את כל החברים בסיבוב! מתאים לקבוצות או יחידים. לנוחותיכם יש קארטינג הן בחוצות המפרץ והן בקניון חיפה.

סדנת גלישה

ספורטיביים? מועדון הגלישה חיפה בחוף נירוונה קורא לגולשים מנוסים ומסוקסים וגם לאלו שרק מתחילים. כאן יוכלו ללמד אתכם לגלוש על הגלים בגלשני סאפ, רוח וקייט.

<< להזמנת חופשה בחיפה וקבלת כרטיס הפינוקים >>

נסיעה ברכבל

רוצים להנות מכל העולמות? רק ברכבל אתם יכולים לחוות את חיפה של הים וחיפה של ההר בנשימה אחת. מלמעלה יש נוף מרהיב של העיר ומלמטה – החוף יפיפה של בת גלים. אל תשכחו את כנסיית הכרמליתים ומסעדות נהדרות, ממש בשני מתחמי הרכבל עצמו.

אז תתחילו לתכנן כבר היום את הנופש החיפאי המושלם ונתראה בקרוב!

<< להזמנת חופשה בחיפה וקבלת כרטיס הפינוקים >>

You Might Also Like: