המקום הכי טעים בחיפה - סיור טעימות בשוק תלפיות


זו עומדת להיות חוויה חיפאית בטעם טוב. שוק תלפיות הוותיק הוא אחד השווקים האותנטיים האחרונים בישראל ושכיית חמדה שוקקת חיים בה עוד לא פגעו התאגידים והמותגים.


שוק תלפיות , מותג חיפאי

השפית הבכירה ורד פרן מכירה את סמטאות השוק הוותיק עוד מילדותה ובין היתר היא מומחית ישראלית נחשבת לבישול בריא. אנו מזמינים אתכם להצטרף אליה למסע מרתק, עטוף בריחות תבלינים ובטעמים מיוחדים.

ורד פרן באחד מסיורי הטעימות המופלאים

הכרות ארוכת שנים עם בעלי הדוכנים, הסוחרים והפינות הנסתרות של שוק תלפיות הופכת לסיור מחויך ורב טעמים, בין דוכנים בהם ניתן למצוא קקאו מאפריקה ועד פירות מיובשים טבעיים לשיפור ההרגשה.

אל תשכחו להביא את התיקים הגדולים שלכם לסיור, רוב הסיכויים כי לא תעמדו בפיתוי ותמלאו אותם מכול טוב השוק.

>>להזמנת כרטיסים לסיור זה וסיורים נוספים בחיפה>>

שוק תלפיות הוא מפגש נדיר של תרבויות ומטבחים מלאי השראה. לא לחינם נפתחו לאחרונה בשוק מסעדות גורמה אשר נחשבות כיום למסעדות הטובות בישראל. לצדן דברי מאפה טריים וריחניים, בסטות עשירות בסחורה מגוונת, ובעיקר - מרקם אנושי רעשני ושמח.

אחרי הסיור ניתן להצטרף לאחת הסדנאות של ורד פרן, ללמוד את הדרך לחמוצים המושלמים, לריבות החלומיות, וגם למטבח היהודי מבית אימא בקהילות אפריקה, אסיה ואירופה, שיעור לאפיית לחמים ושפים אורחים.

>>להזמנת כרטיסים לסיור זה וסיורים נוספים בחיפה>>

אם אתם אוהבי החיים הטובים ומבקשים להחזיר לחיים מעט שמחה וסקרנות, הצטרפו לשפית ורד פרן והניחו לה להוביל אתכם אל הפינות הנסתרות והקסומות של הקולינריה הים-תיכונית, כפי שהיא באה לביטוי ברוב הדר, בשוק תלפיות, בליבה של חיפה.

You Might Also Like: