סיורים מומחזים בחיפה, פעילות איכותית עם הילדים


זהירות! זה לחלוטין לא עוד סיור עם מדריך תיירים. הכינו את המשפחה לחוויה אחרת, בה התיאטרון יוצא אל הרחוב ומזמין אתכם אל אגדה שהייתה באמת.

בואו לפגוש דמויות מרתקות, כמו קבצן מוזר עם שם ארוך במיוחד, אשר יסחף אתכם אל סיפורה המפתיע של אניית פיראטים שנחתה על חופיה של חיפה במאה ה-17 והטמינה שם אוצר מסתורי.

הסיורים מהנים לילדים ומשלבים עובדות הסטוריות על העיר

אתם מוזמנים לקחת חלק במחזה אינטראקטיבי, ולהשתתף בגילויים מסקרנים ברחובות העיר התחתית של חיפה. אגב, מכירים עוד עיר בישראל שיש לה "עיר תחתית"? כמובן שלא, רק בחיפה ניתן לסייר ברחובות, לראות מצד אחד את הספינות העוגנות בנמל, ומהצד השני את ההר הירוק כל ימות השנה.

בסיור זה, חיפה הופכת לתפאורה קסומה אשר נרקמים בה סיפורים מרתקים, דמויות היסטוריות, אגדות נפלאות, ופרצופים מקומיים. במחזה האינטראקטיבי בו אתם עומדים להשתתף, יוכלו המבוגרים ליהנות משכיות החמדה של העיר התחתית, בעוד הילדים ישקעו בהפעלות מעוררות סקרנות ומעשירות ידע.

>>להזמנת כרטיסים לסיור זה וסיורים נוספים בחיפה>>

העיר התחתית - הסיור מתחיל כאן

המשתתפים בסיור ייחשפו אל עלילותיה של העיר מאז הייתה כפר דייגים קטן, אל תלאותיהם של המתיישבים הראשונים, האורחים הטמפלרים שהגיעו מגרמניה, ימי המנדט הבריטי הסוערים, הקוממיות והפיתוח, ועד הפיכתה של חיפה לעיר נמל מרכזית ואחת משלוש הערים הגדולות בישראל. זאת, בשזירה משעשעת של ידע ומשחק, גילויים מפתיעים והומור.

המרדף בעקבות האוצר האבוד הוא סיור רב-שכבתי בלתי צפוי, שאינו משעמם לרגע ומשובץ ברגעי אימפרוביזציה מעוררי תדהמה. אז למה אתם מחכים?

>>להזמנת כרטיסים לסיור זה וסיורים נוספים בחיפה>>

You Might Also Like: