תפאדלו - שכונת ואדי ניסנאס שלא הכרתם


שכונת וואדי ניסנאס הייחודית, היא אחד המקומות המרתקים בישראל. השכונה הקטנה הפכה במהלך השנים למוקד משיכה לחובבי השווקים והחוויה הים תיכונית. המרקם האנושי בשכונה הוא ההופך אותה למקום בו נפגשות תרבויות וכן למודל לדו-קיום בר קיימא בו חיים זה לצד זה בני שלוש הדתות. וואדי ניסנאס הוא לא רק בית לשותפות ערבית-יהודית, אלא גם מקור השראה בלתי נדלה לאומנים, ותפאורה מרגשת לספריי המופת של סמי מיכאל (חצוצרה בוואדי) או לשירתו של אמיל חביבי

לפני מספר שנים קיבלה השכונה צביון קולינרי עשיר, והעיתונאי ואיש האוכל גיל חובב הביא אותה אל קדמת הבמה הישראלית של חובבי הגורמה. השף שילווה אתכם בסיור הוא חברו הטוב, ואת הניסיון שרכש בצרפת הוא יביא אל הסיפורים והטעמים העשירים, במקומות הנסתרים בהם תבקרו.

>>להזמנת כרטיסים לסיור זה וסיורים נוספים בחיפה>>

ממטעמי ואדי ניסנאס

גם מתוקים תוכלו לראות שם ובשפע

המפגש עם ניחוחותיו של וואדי ניסנאס הוא בלתי נשכח; המסעדות הקטנות בהן מבשלים עדיין על פתיליות, דוכני הפלאפל ששמם יצא למרחוק על מרקם הקציצות הנפלא שלהן, מאורות הקפה בהן נטחנים הגרגירים במופע עשיר ומגרה, וכן מוסדות האוכל הוותיקים, המהווים מוקד עלייה לרגל לתיירים, כגון דוכן הסנדוויצ'ים של ברכה, או האוכל הערבי האותנטי אצל נדימה ההופכים כל מנה לחגיגה לבלוטות הטעם.

אתם מוזמנים לפגוש את האנשים החייכנים של שכונת וואדי ניסנאס, להסתובב בשוק הצפוף וההומה, להתרשם מאומנות הרחוב הצבעונית, מבתי האבן, הסמטאות הצרות, וכן הארכיטקטורה המחזירה אותנו אל המרחב המקומי האפשרי והנפלא שלנו.

את הסיור מלווה שחקן תיאטרון אשר מעצים את חווית הביקור, ויחד עם השף יהיו אלה שעתיים שלא תשכחו במהרה.

>>להזמנת כרטיסים לסיור זה וסיורים נוספים בחיפה>>


>>להזמנת כרטיסים לסיור זה וסיורים נוספים בחיפה>>

You Might Also Like: