ההר הירוק כל ימות השנה

אבל באביב הוא ירוק במיוחד. הר הכרמל מציע למטייל מאות מסלולים מרתקים, ואנחנו אספנו עבורכם את המוצלחים והמומלצים, היכולים להביא את החוויה המיוחדת של ההר, בכמה שעות ולכל המשפחה

טיול על הר הכרמל לא חייב הליכה בשבילי העפר, אפשר לערוך תצפית על גגות השכונות הנפרשות מרחוב פנורמה המפורסם ולהתרשם מנופיה האורבניים של העיר היחידה בישראל שיש לה מפרץ יפיפה. בראות טובה ניתן לראות מנקודה אחת את חדרה בדרום ועד הלבנון.

לא רחוק משם אפשר גם לטייל בסבך החורש לאורך מצוק ההר, וליהנות מנופיו של עמק יזרעאל, נחל הקישון והרי הגליל. ניתן גם לנסוע בכביש המתפתל של היער הסבוך בנחל אורן ולהאמין לרגע שאנחנו בנופים של אירופה הקלאסית.

>>להזמנת כרטיסים לסיור זה וסיורים נוספים בחיפה>>

חיפה היא עיר רב תרבותית ודתות רבות בקשו להקים בה את המקדשים שלהן. אחת הנקודות הנפלאות לביקור הוא מנזר הכרמליטים. מרכזו העולמי של המסדר עונה לשם "מנזר גבירתנו מהר הכרמל" והוא ממוקם באחת מתצפיות הנוף המרשימות בישראל - סטלה מאריס.

שכונת כבביר הינה שכונה מעורבת הפרושה מעל אחת השלוחות הפונות לחוף ימה הדרומי של חיפה. זו נקודה נהדרת לצפות בנחל שיח המרהיב ממעוף הציפור. טיול קצר במורד הנחל יביא אותנו אל הבוסתן הוותיק של משפחת כיאט, המתפאר בבריכת מים טבעיים ועצי פרי.

>>להזמנת כרטיסים לסיור זה וסיורים נוספים בחיפה>>

אם אתם אוהבי אדרנלין, נסיעה לכיוון העיר השכנה נשר תביא אותנו אל הגשרים התלויים. אין מה לחשוש, הגשרים תלויים אמנם על כבלים בגובה רב מעל הערוץ ואינם מומלצים לסובלים מפחד גבהים, אבל הם בטוחים לחלוטין.

זכרו כי אין מדובר בטיול לתייר המפונק. בטיול הזה מומלץ להצטייד בנעליים נוחות להליכה, כובע וקרם הגנה כנגד השמש ודי מים לשתייה. אם אתם מתקשים בהליכה, או שאתם דוחפים עגלת תינוק (מזל טוב!) כדאי אולי לנסות את אחד הסיורים האחרים שלנו.

>>להזמנת כרטיסים לסיור זה וסיורים נוספים בחיפה>>

לסקרנים בינכם אנו שמחים לבשר כי את הסיור ילווה מורה דרך מוסמך אשר יהיה זמין לכל שאלה, וייהנה להפוך את הטיול הקצר לחוויה של לימוד והרחבת הידע. אז למה אתם מחכים, מהרו להירשם, האוטובוס יוצא ממש עוד מעט!

You Might Also Like: