לא רק הכל כלול, חופשה משפחתית לקיץ

ימי הקיץ הם הזדמנות מצוינת לקחת הפסקה מריצות היום יום, לנצל את חופשת בית הספר, ולמצוא את הנופש המושלם, המשלב הנאה גדולה, אטרקציות, נופים ובעיקר – מחיר הוגן ושווה לכל נפש. אם אתם מחפשים את כל אלה, כנראה שחיפה היא המקום בשבילכם.

נתחיל בלינה. בתי מלון הם עסק יקר, וודאי כשמצטרפים אל הנסיעה גם הילדים. המשמעות היא לא רק מספר המיטות, אלא כל הפעילויות הנלוות, המסבות שמחה גדולה לבני המשפחה, אך מעיקות על הארנק. בדיוק לשם כך ניתן למצוא בחיפה פתרונות לינה במגוון גדול של מחירים. אכסניית אנ"א למשל הינה אתר נופש חדיש הממוקם על רכס הכרמל ומשקיף אל הים. זו נקודה נהדרת לצאת ממנה אל הסיורים והבילוי בעיר.

אכסנית אנ"א, תמונה מתוך האתר

>>לפרטים נוספים אודות מבצע קיץ חיפאי >>

למרות שמדובר באכסניה, החדרים מאובזרים, ממוזגים, ויש בהם מקלחות ושירותים צמודים. זו רק דוגמא אחת, אך מי שמתעקש על מלון, כדאי לברר מלון הבוטיק מלון "טמפלרס" בליבה של המושבה הגרמנית בחיפה ממש מתחת לגנים הבהאיים המרהיבים. זהו מבנה עתיק יפיפה ומשוחזר, המציע מגוון חדרים במחירים שפויים למשפחות המטיילות. אלה הן כמובן רק דוגמאות.

מלון הטמפלרס, תמונה מתוך האתר

החופשה בחיפה היא לא רק ים-חדר-חדר אוכל-בריכה וחוזר חלילה. מי שמחפש חופשה משמעותית שיש בה ערך, ימצא במרחק קצר מכול מלון מגוון עצום של אטרקציות, אשר חלק לא קטן מהן מוצעים בחינם לאורחים. את הפרטים ניתן לקבל גם באתר האינטרנט של עמותת התיירות בחיפה בכתובת kaits.co.il המציע אינסוף אפשרויות בילוי למשפחה הנופשת ואפילו פתרונות לינה. אבל אפשר פשוט לגשת אל פקיד הקבלה בכל מלון שתבחרו. הוא ישמח לספר לכם על ההטבות שהעיר מעניקה לתיירים שלה בחינם.

הסיור האל-חושי של יוני אלדיני, תמונה: עמותת התיירות של חיפה

בין היתר ניתן למצוא קורס גלישת גלים קצר לכל המשפחה, סיורים מרתקים ברחבי העיר ובין אתרי התיירות, סיור ביקב מקומי, סדנאות יצירה, סיורים מומחזים בהשתתפות שחקנים או בהובלת אומן על־חושי, ואפילו סיור באחד האצטדיונים המרהיבים בעולם. לחובבי המטבח ישנם שלל סיורי גורמה, לחובבי המציאוֹת סיור בשוק הפשפשים האותנטי היחידי בארץ.

למתעניינים בתחומי החברה ישנם סיורים חווייתיים בעקבות הקהילה החרדית, או בעקבות מהומות ואדי סאליב המפורסמות, שהביאו למהפכה בישראל. אין כמעט תחום התעניינות שלא תוכלו למצוא לו מענה מרתק בעיר הזו.

>>לפרטים נוספים אודות מבצע קיץ חיפאי >>

זאת, בלי שהזכרנו כלל את שלל המוזיאונים, גן החיות החינוכי, שמורות הטבע של הכרמל, מתקני האקסטרים, הרכבל, טיפוס הצוקים והקארטינג ועד טיולים אל השקיעה בשמורה הימית לאורך חופה של העיר. אתם מוזמנים לצעוד לאורך הטיילות היפיפיות הצופות אל המפרץ, או לרכב על אופניים. נסו את הסיורים האורבניים הכוללים מפגש עם יצירות גרפיטי ואמנות רחוב, ואפילו סיור סטיילינג המאפשר הצצה לעולם האופנה והבוטיק. אז אם זאת חופשה מגוונת מלאת פעילויות ובמחיר שפוי חיפה מסתמנת כאלטרנטיבה מוצלחת במיוחד.

סיור סטיילינג

סיור סטיילינג , תמונה: עמותת התיירות של חיפה

You Might Also Like: